Mobile: 513 123 590 | Warszawa 03-423 ul. Mała 7 lokal 27

kontakt@firmasprzatajaca.warszawa.pl


Mycie okien

Oferujemy Państwu tradycyjne mycie okien, jest to sprawdzony i zaufany sposób solidnego mycia i czyszczenia okien. Okna są myte i czyszczone specjalnym detergentem przy użyciu miękkiego futerka i ścierki a nadmiar wody usuwany jest za pomocą ściągaczki. Do każdego okna podchodzimy indywidualnie z dbałością o każdy szczegół co zapewnia dokładne mycie i czyszczenie za każdym razem.
EcoLux Firma myjąca okna poleca swoje usługi mycia i czyszczenia okien w Warszawie. Zawsze oferujemy wysokiej jakości usługi i przystępne ceny.
Zdajemy sobie sprawę, że jakość wykonania przez nas usługi jest odzwierciedleniem stopnia zadowolenia i satysfakcji klienta.

Mycie witryn sklepowych i szklanych elewacji

Nasza firma oferuję nowoczesną technologię mycia szklanych elewacji, szyb i reklam świetlnych z ziemi do 12 metrów wysokości. Przy użyciu demineralizowanej wody i za pomocą teleskopowych wysięgników. Ta stosunkowo nowa metoda w Polsce zrewolucjonizowała przemysł czyszczenia szklanych elewacji, korzyści z mycia wodą demineralizowaną znacznie przewyższają inne metody. Eliminuje ona stosowanie drabin oraz kosztownych urządzeń dostępu do mytych powierzchni. Łatwo dociera do wcześniej niedostępnych miejsc. Średnio, w porównaniu do innych metod dostępnych na naszym rynku skraca czas pracy i koszty o ponad 40%. Podejmujemy się zleceń na terenie całej Warszawy.

Usługi mycia oszkleń obejmują:

Woda demineralizowana podnosi jakość mytych powierzchni oraz chroni przed szybszym ponownym zabrudzeniem.

Ceny za mycie okien są bardzo zróżnicowane i zależą od wielu czynników: