Mobile: 513 123 590 | Warszawa 03-423 ul. Mała 7 lokal 27

kontakt@firmasprzatajaca.warszawa.pl


Unikalne, wyjątkowe, antyalergiczne i ekologiczne czyszczenie - pranie dywanów na sucho w Warszawie stosowane w naszej firmie

Czy po pozbyciu się ciemnej, brudnej wody po mokrym gruntownym czyszczeniu dywanu, dywan jest czysty?
Jednak nie. Nic nie może być dalsze od prawdy niż to, że przeciętna firma czyszcząca dywany oferuje bezpieczne i przyjazne środowisku usługi czyszczenia dywanów. Długotrwałe schnięcie dywanu sprawia kłopot, a na dodatek spodnia część dywanu pozostaje wilgotna, co sprzyja rozwojowi bakterii i pleśni. Firmy czyszczące dywany tak zwanym "żółtym sprzętem" czyszczą w jednym przejściu roboczym pozostawiając na czyszczonej powierzchni nie wypłukany lepki środek czyszczący przyspieszający ponowne zabrudzenia, a z pozoru usunięte widoczne plamy po pewnym czasie powracają z powrotem. Ponadto stosowane silne chemikalia są groźne dla zdrowia dzieci i zwierząt oraz niekorzystnie wpływają na środowisko (duże zużycie wody i nie biodegradowalne środki czyszczące). Nasza porada sprawdź charakterystykę środka czyszczącego.

EcoLux Firma sprzątająca Warszawa eliminuje ryzyko związane z nieprofesjonalnym czyszczeniem dywanów, nie mówiąc o korzyściach płynących z fachowego podejścia, oferując zastosowanie wyjątkowo alternatywnej metody, która jest nie tylko najskuteczniejsza a za razem bezpieczna dla środowiska (ekologiczna – bez użycia wody – biodegradowalny naturalny środek czyszczący), ale również i mało czasochłonna. Pracownik naszej firmy najpierw odkurza dywan (odkurzaczem kolumnowym z wirującą szczotką), aby wydobyć kurz i osad z włókien, po czym wstępnie stosuje biodegradowalny środek dezynfekcyjny, po wstępnych zabiegach w dywan wcierany jest (specjalistycznym urządzeniem Carpet Cleaner™) organiczny granulat składający się z licznych "mikro gąbek", które rozpuszczają plamy, a jednocześnie lokalizują i krystalizują osad. Po usunięciu materiału organicznego i osadu dywan przywracany jest do swojej pierwotnej puszystej formy, przy czym "bakterie zostają wyeliminowane, powietrze odświeżone" i pozostaje długotrwały świeży zapach.
Cały proces zajmuje średnio 30 minut, a z uwagi na to, że woda nie jest stosowana, po dywanie można chodzić bezpośrednio po zakończeniu pracy. Jest to zadziwiająco proste – otrzymujesz to co widzisz. "Nie jesteśmy tacy jak inne firmy". "Wobec klientów jesteśmy uczciwi".

Zalety czyszczenia dywanów metodą Carpet Cleaner™

przyjazny użytkownikowi: przyjazny dywanowi: przyjazny środowisku:

Współpraca z nami daje gwarancję najwyższej jakości. Konkurencyjność w branży oraz terminowość usług to dla nas priorytet. Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta. Nasze doświadczenie oraz renomowany sprzęt którym pracujemy, pozwala nam zadowolić każdego zleceniodawcę w 100%.