Mobile: 513 123 590 | Warszawa 03-423 ul. Mała 7 lokal 27

kontakt@firmasprzatajaca.warszawa.pl


Unikalne, wyjątkowe czyszczenie - pranie wykładzin dywanowych na sucho w Warszawie stosowane w naszej firmie

Proponujemy Państwu najlepsze dostępne w Warszawie specjalistyczne usługi czyszczenia wykładzin dywanowych na sucho System Carpet Cleaner™. Jeżeli weźmiemy pod uwagę wszystkie metody czyszczenia wykładzin dywanowych tzn. mokre czyszczenie ekstrakcyjne, szamponowanie, czyszczenie pianą, czyszczenie suchym granulatem, najbardziej znaczącą jest właśnie ta ostatnia wymieniona, suche czyszczenie naturalnym granulatem. Prawdą jest również to, że metoda ta nie jest rozpowszechniona i nie wie się zbyt wiele o korzyściach związanych z suchym czyszczeniem wykładzin. Wyjaśnimy i przybliżymy to sobie szczegółowo, jak działa suche czyszczenie i jakie są korzyści w porównaniu z pozostałymi metodami. Ogólnie funkcjonuje wyobrażenie o tym, że weźmiemy suchy proszek, posypiemy nim wykładzinę, lekko wetrzemy go we włókna i będziemy oczekiwali na cudowne zniknięcie wszystkich zanieczyszczeń i plam. Suche czyszczenie tak nie działa. Decydująca jest nie tylko jakość suchego granulatu, ale głównie doskonałe wprowadzenie organicznego granulatu we włókna specjalnym urządzeniem Carpet Cleaner™ z rotującymi przeciwko sobie szczotkami walcowymi. Takie idealne połączenie – wysokiej jakości suchy granulat (ekstrakt) oraz działanie mechaniczne rotujących walcowych szczotek – jest decydującym współczynnikiem dla ostatecznego wyniku.

Suchy granulat nie zostaje na włóknie. Suchy granulat w trakcie czyszczenia zostaje zebrany do zbiornika (renowatora) urządzenia i cała powierzchnia zostaje odkurzona. Wykładzina po czyszczeniu ma przyjemny długotrwały zapach, nie wzrasta wilgotność w pomieszczeniu, nie grozi pojawienie się pleśni a wynik pracy można skontrolować natychmiast po czyszczeniu. Jeżeli pracujemy z naturalnym grubym granulatem a nie drobnym syntetycznym proszkiem albo nie profesjonalną usługą mokrego czyszczenia ekstrakcyjnego, we włóknie nie zostaną żadne resztki chemiczne, które mogłyby spowodować szybkie powtórne zanieczyszczenie wykładziny.

Suche czyszczenie jest porównywalne kosztowo z pozostałymi metodami. Zagadnienie finansowe zawsze jest wrażliwe. Jeżeli porównamy dobrze wykonane mokre czyszczenie ekstrakcyjne z suchym czyszczeniem granulatem, wchodzimy na nieomal taki sam poziom kosztów za materiał i pracę. Różnica będzie jedynie groszowa i nie ma pewności, że na korzyść mokrego czyszczenia ekstrakcyjnego, które w odróżnieniu od suchego jest wymagające czasowo i fizycznie dla personelu.

Kolejne zalety suchego czyszczenia wykładzin.

Jaka jest właściwa technologia przy suchym czyszczeniu wykładzin.

Suche czyszczenie wykładzin za pomocą naturalnego granulatu jest skuteczne, higieniczne, ekologiczne i ekonomiczne. Suche czyszczenie wykładzin można zastosować na wszystkie rodzaje wykładzin.

Jeżeli mamy przystąpić do czyszczenia wykładzin musimy odpowiedzieć sobie na kilka pytań, zanim wybierzemy właściwą metodę czyszczenia

We wszystkich przypadkach bezpiecznie możemy wykorzystać czyszczenie suchym naturalnym granulatem. Metoda bezpieczna i odpowiednia dla wszystkich rodzajów wykładzin.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji.